Novinky

Novinky

Plakát_sirka_verzeWEB.

11.Re-Fresh skate Cup UH.Hradiště

Žádné komentáře

Freestylesport & MIXED Booking ve spolupráci se Slováckým létem uvádí :
RE-FRESH SKATE CUP 8.7.2017
Skate park UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Harmonogram : 

10:00 REGISTRACE
10:30 TRÉNINK
11:30 KVALIFIKACE
14:00 SEMIFINÁLE
16:30 FINÁLE
17:30 BESTTRICK
18:00 VYHLÁŠENÍ

Ceny : Prize money 10.000kč + Hodnotné ceny za 25.000,-

AFTERPARTY
Klub Mír – dj Joe Azbest
Náměstí - Mňága a Žďorp

Skateboarding je extrémní sport, ve kterém se používá skateboard k jízdě a provádění triků.

Člověk, který se tomuto sportu věnuje se nazývá skater, nebo skateboardista, který ovládá skateboard (skate deska ze dřeva na podvozku).

Skateboarding je poměrně moderní během vývoje se udály některé klíčové události. Ke konci sedmdesátých let Alan Gelfand udělal první ollie (skok bez pomoci rukou). Freestylový jezdec Rodney Mullen vymyslel kickflip (skateboard se ve vzduchu otočí o 360 stupňů kolem své horizontální osy) a jeho různé variace. V dnešní moderní době se provádějí různé variace triků a skoků a pořádají se mezinárodní závody na profesionální úrovni (X-games, Dew Tour, Street League….)

RE-FRESH SKATE CUP sobota 08.07.2017

RE-FRESH Skate CUP byl první akcí zaměřenou na Freestyle skateboarding v Uherském Hradišti, který se konal v poprvé v sezóně 2004 v místním skateparku. Už v prvním ročníku se zúčastnilo 25 jezdců a závody přitáhli vice než 200 návštěvníků. Akce sklidila velký úspěch nejen u místních ale i u jezdců z širokého okolí, jež předtím o našem skateparku téměř nevěděli. Letos se pořádá již 11 ročník i vzhledem k tomu, že jsme v historii vynechali pár ročníků . Akce je podporována sponzory značek DC SHOES/ ELEMENT/ HORSEFEATHERS/ DROSPED/ PROMOPAPERS/ WOODSTYLE atd.

Hlavní sponzor akce je letos UHCAR, který nám zapůjčí vozidla k provedení exhibice na hlavním náměstí v pátek Jezdci se můžou těšit na ceny v hodnotě 25000,- Kč + speciální cenu, kde profesionální jezdci budou přeskakovat vozidla.

Po celou akci bude zajištěn zdravotní dozor a budeme dohlížet na to, aby jezdci dbali bezpečnostních pokynů a pravidel skateparku!

Akce se může zúčastnit každý jezdec, ať už je sponzorovaný, nebo amatér ve věku od 8 do 40 let, startovné je 100Kč a registrace probíhá na místě.