Artists

Artists

ANTROYD

Vyškov

FB Profil
drum´n´bass

 

Pochází z Vyškova a zajímá se hlavně o drum´n´bass, psytrance, psybreaks a dubstep ale není mu cizí cokoli co má „šťávu“. První působení na scéně bylo na vyškovských akcích Breaks Experiment a od roku 2005 do 2006. V této době má možnost si zahrát i na parties ve Vranovicích pořádané Czesnackem. Následovala pauza a to až do roku 2010. V tomto roce se podílí na vytvoření seskupení Kooki Dirt. Spolu s Womecem pořádá ve Vyškově a okolí party AlterNite a poslechové večery Halcyon. V roce 2012 s bandou Kooki Dirt navazuje spolupráci s vyškovským Havana Music Clubem a podílí se na chodu klubu po produkční stránce. Koncem roku 2013 tuto spolupráci ukončuje a obrací veškeré své síly zpět do djingu. Jeho snaha je ukázat různorodou eletronickou hudbu na party. Oblíbené labely: Ammunition Recordings, Lifted Music, Neosignal, Breed 12 Inches, Exit Records, Plusquam Records, Synergetic Records

www.facebook.com/DJAnTroyd

www.idj.cz/antroyd

www.twitter.com/anAnTroyd

 

9.9.2014

 

1. Ahoj , jak se daří ? 
Čau, dobře:)
2. Jak ses dostal k hraní , co nebo kdo tě k tomu dovedl ?
Asi tak jako většina lidí co se motá kolem hudební scény. Hudba mi vždycky říkala něco víc O hraní jsem se zajímal asi někdy od 14ti. S kamošema jsem jezdil zprvu na techno akce (Apokalypsa, Citadela, ve Vyškově Placebo), pak na DNB do Flédy, což mě ovlivnilo asi nejvíc co se hudebního stylu týče. Časem jsem začal zkoušet hraní doma a jelikož jsem chtěl hrát i před lidma, tak jsem okolo roku 2005 uspořádal v eFku (nyní Bombastic) několik akcí, které byly stylově různorodé. Od techna přes DNB a psytrance po hardcore. Pak bylo pár let ticho a až někdy v roce 2010 jsem se dal do kupy s lidma, se kterýma jsme založili Kooki Dirt. A co mě k tomu všemu vedlo ? Nejspíš to, že jsem chtěl bavit lidi:)
3. Proč Antroyd ? Můžeme tě znát i pod jiným nickem ,nebo pseudonick Antroyd se s tebou táhne od začátku tvé hudební kariéry ?
Nick AnTroyd se se mnou táhne už od první akce na které jsem hrál a je to takovej mix pseudojména, který jsem používal na netu a mravence po anglicku, jelikož The Prodigy je jedna z nejoblíbenějších skupin:)
4.Jakou muziku nejvíc posloucháš ? Co si pustíš nejraději ?
Nejvíc asi drum and bass a je celkem jedno jestli to je neuro, liquid nebo nebo něco tvrdýho. Ale jinak záleží na náladě. Z elektronické hudby mám nejoblíbenější dnb a psytrance, ale nepohrdnu tech-housem, technem, hardstylem, hardcorem nebo tekama :)Když se nebudeme bavit o elektronické hudbě, tak rozhodně Korn, Limp Bizkit, Rammstein nebo i Slipknot a Sepultura. Dokonce i starý hiphopový věci si rád poslechnu, ale na těch nových mi vadí narcismus a arogance, která občas vyzařuje na kilometry daleko. V podtstatě si poslechnu cokoliv co mě nějak osloví a zalíbí se mi:)
5. Na jaké párty by sis rád zahrál ?
Tak rozhodně by se mi líbilo hrát na akci, kde přede mnou bude skákat několik tisíc lidí. Třeba takovej Let It Roll, ale na druhou stranu už je to hodně velký a z určitýho pohledu neosobní. Určitě budu spokojenější, když se jednou do měsíce slezem s naší bandou někde ve Vyškově, zahrajeme si, za náma tam přijde třeba 80 lidí, s některýma se pozdravým s jinýma dám panáka a všichni se budem spokojeně bavit až do rána:)
6. Přibliž nám bandu KOOKI DIRT , kolik členů má Vaše crew ? Na čem zrovna pracujete ?
My jsme taková banda nadšenců :)Aktuálně je nás 5 s tím, že 4 DJs a jeden človíček co pomáhá s grafikou, webem a nebo je na baru. Každej máme svou práci, která nám vydělává a pod Kooki Dirt fungujem, protože nás to všechno baví. Na ničem konkrétním nepracujeme.
7. Má KOOKI DIRT nějakou vlastní párty či festival ?
V minulosti jsme dělali různorodé akce AlterNite a v době spolupráce s Havana Music Clubem drum and bassovou sérii Drambajs. Aktuálně máme rozjetý projekt Vault 19.
8. Přibliž nám vault19 – na co se návštěvníci můžou těšit ?
Tento projekt vzešel ze zkušeností a chutí udělat to jinak. V podstatě je to série akcí, se kterýma jsme se nechtěli jakkoliv vázat na nějaké místo a hlavně veškeré informace poskytujeme pomocí emailu a SMS, které nám lze zaslat pomocí formuláře na webu Vaultu 19 (vault19.kookidirt.cz). Někteří si asi myslí, proč bych se měl někde registrovat, ale ono je to spíš o projevení zájmu o takovéto akce. Nechceme cpát horem dolem, že tady a tehdy bude akce lidem, který o to ani nemají zájem. Děláme to co nás baví pro ty, kteří o to mají zájem a právě proto jsou všechny akce bez vstupu. Svým způsobem je to takovej návrat do undergroundu a to doslova, jelikož aktuálně to vše pácháme ve sklepních prostorech:)
9. V říjnu hraješ v Uherském Hradišti na 5-ti letém výročí akce BOOM BÁC , jak se na párty tešíš ?
Moc :)Jsem rád, že můžu být součástí oslavy nečeho co vydrželo fungovat:)
10. Co by si rád vzkázal tvým fanouškům a fanouškům mixedbookingu ?
Ať jsou sami sebou a pokud je bavíme ať na nás chodí skákat a podporují nás, jelikož oni všichni jsou tím motorem. Bez nich by to fungovat nemohlo:)

11. Díky tedy za tvůj čas a těšíme se na Tebe v říjnu v Uh na Míru. Čágo .

Není zač. Já taky děkuju a budu se těšit