Artists

Artists

BIO

Ostrava

FB Profil
jump-up,drum´n´bass

 

Bio začal s DJingem v roce 2005 se soundsystémem Deratex. V roce 2006 založil portál Jump-up.cz s Tonym a Dinem ze západních čech a začal rozšiřovat svůj oblíbený drum and bassový sub-žánr mezi českými posluchači. Pro ještě větší potěchu českému lidu se téhož roku vrhnul i na skádání elektronické hudby, což po absolvování základního hudebního vzdělání na soukromé hudební škole a ve hře na kytaru nebyl až takový skok do neznáma. Čas se vlekl, až si jej všimli v roce 2008 angličtí skladatelé NU:Elementz, kteří mu nabídli práci v jejich labelu BOD Recordings, kde přišel jeho první single „Confusion“ a kde se hlavně seznámil s Nether Voidem, se kterým roku 2012 založil skupinu TWO MONKEYZ. Byl to pro něj skvělý start a super příležitost seznámit se s vlivnými lidmi v zahraničí. Za svou dobu působení na mezinárodní scéně se dostal také na labely KrisisDNB, Dubplate Terra, Alpha9 Records, Dirt, Lies & Audio, Fully Submerged, Brutality Dubplates a BassHeavy. Jelikož se ale žádný nehrnul dostát svých povinností rozhodl se v roce 2013 spustit vlastní label FROGS ON ACID. Koncem roku 2013 přišla další super zpráva, když jej oslovila vlivná skupina severomoravských promotérů a DJs – Dynamo Destroy, aby se k nim přidal. Tato výzva nezůstala nevyslyšena a aby série dobrých zpráv nekončila, přijal také výzvu jihomoravské agentury Mixed Bookings a zařadil se do jejího seznamu aktivních DJs.

 

31.7.2014

1. Ahoj , tak se nám tady všem pěkně představ .
Ahoj, jsem Ivan Podlucký aka Bio a přijel jsem k Vám nejdřív od Uherského Hradiště a posléze z Ostravy. Mezi mé záliby patří četba, kompozice bangerů a jiných mozek poškozujících zvukových stop.

2. V kolik tak vstáváš a co vůbec děláš?
Donedávna jsem nedělal nic moc a pokudmožno jsem ani nevstával.Bohužel se poslední dobou snažím být za ranní ptáče a tak týrám tělo i mysl už od 6 od rána.Pak sednu do kanclu, kde se 8 hodin tahám za šóna a dělám si promo.S půl hodinovou přestávkou na práci.

3. Jak snášíš tyhle horké letní dny ? Nějaký nápad na schlazení od mistra jump-upové scény ?
Den ve studiu asi nikomu nepomůže tak jako mě, takže ostatním asi doporučím jít k vodě :) a těm ostatním mobilní klimu, nebo tunu větráků. Studené pivko taky bodne, ale dokud nemám pivního sponzora značku Vám vnucovat nebudu :)

4. Co nám řekneš k labelu FROGS ON ACID -na čem zrovna pracuješ ?
Jeden z důvodů proč si moc vodních dní neužiju. Každý kdo se stará o nějaký projekt se mnou bude souhlasit, že je to velký žrout času, který postupně roste, zlepšuje se a s tím jak roste taky požírá víc a víc času. Tohle děťátko si ale hodlám řádně vychovat. V této době čekáme na vydání tracku od Bazziho s MC Raftou – When Will He Learn, který bude venku v půlce srpna. Poté mám připravené dva svoje tracky s Dub Spectrou a potom nás následuje mainstreamové EP od kopřivnického producenta Raspbera, takže se je na co těšit.

5. Co te inspiruje k tvé tvorbě ,  kde bereš nápady ?
Ženy, víno a zpěv šly odjakživa ruku v ruce :)

6.Začalo se proslýchat, že se znova formuje portál a skupina Jump-up.cz, jaký k ní máš vztah?
Jump-up.cz jsme založili s Tonym a Dinem před asi 7 lety jako portál a crew podporující tento subžánr drum & bassu. Po letech a několika akcích se to ale z důvodů neaktivity začalo pomalu rozpadat, až jsme se s partou kluků z Prahy rozhodli tento portál znovuoživit a vdechnout tak jump-upu v čechách trochu víc popularity. V současné době se pracuje na finální podobě webu a můžu říct, že to překoná všechny nynější snahy.

7 .Která párty v posledni době se ti nejvíc líbila a proč ?
Těch akcí byla fůra, Ostravský Majáles, můj výlet do německého Halle, nebo Drumstation v pražském Crossu. Start sezony začal moc hezky.

8. Bydlíš uz hodně dlouho na ostravksu , nepřemýšlel si o návratu na jižní moravu , o pozvednutí úrovně tamní scény ?:)
Na ostravsku bydlím už 7 let a pohrávám se s myšlenkou, že to bude chtít ještě dál. Na jižní moravu se jednoho dne vrátím rád, ale vidím to tak až na odpočinek, nebo až budu mít dobře rozehráné karty na poli české scény :)

9. Co stojí za změnou tvé nedávné změny image?
Jestli myslíš to, jak jsem si ostříhal ty dredy co mi lezly po kolena, tak to se prostě už muselo stát. Pominu-li fakt, že se mi o to už neměl moc kdo starat, tak jsem už asi sám moc zestárnul a bylo se potřeba přizpůsobit starším :D
 
10. V říjnu 2014  hraješ na pětiletém výročí akce BOOM BÁC – jak se těšíš do Uherského Hradiště ?
Tak jako vždycky hodně :). Boom Bác se stala vyhlášenou akcí a těším se na sraz Mixed Bookingu. Navštívím rodinu, kamarády a udělám si prázdniny. Hradiště je jedno z míst, které se na mě vždycky těší, tak mám radost pokaždé, když se tam můžu ukázat.

11.  Co by si vzkázal svým fans ? 
Asi že trocha Herrera zlepší každý poslech čehokoliv :). A taky, že se postarám, aby všichni měli co nejvíc co nejlepší muziky k tanci i poslechu.

12 . Tak díky že sis našel čas a těšíme se na tvé další pecky . Peace .
Já dík za rozhovor a slibuju, že se nebudete muset těšit dlouho.