Novinky

Novinky

22.7.17.bucfest.vyska.bann.

BŮČ FEST za dveřmi …

Žádné komentáře

… BASSHILL crew Vám představuje ve spolupráci s městem Bučovice první ročník multižánrového hudebního festivalu BŮČ FEST, který se uskuteční v sobotu 22.7.2017 v areálu (cvičáku) Černčín. 
Akce startuje úderem páté hodiny odpolední. Čeká Vás příjemné kulturní obohacení. Zvuk zajistí Mixed Booking. Odpolední program bude patřit hiphopu a rapu, dále jazz. Večerní hlavní program živé kapely a afterparty s drum and bass. Akce se koná za každého počasí. Pódium je zastřešené! možnost stanování v areálu na vlastní nebezpečí.
O občerstvení se postará Boo Burger. Část výtěžku z akce věnujeme zvířátkům do útulku Tibet, chcete-li útulek podpořit nejen placením vstupného ale třeba i věcnými dary vše možno doručit na akci a předat pověřené osobě u vstupu. Můžete soutěžit o tři volné vstupy uzávěrka je 21.7.2017 ve 20:00h. Pořadatel nezodpovídá za ztrátu osobních věcí, případně nalezené věci budou po akci uveřejněny i z místem vyzvednutí. Řekněte o této akci každému, zvěte na událost, šiřte libovolným způsobem! Děkujeme a těšíme se na Vás!