Podcast / radio

Podcast / radio

SPEKTRA ONE / PODCAST 03

 

Ahoj Petře, pro ty co neznají… Řekni nám něco o sobě.
Ahoj, jsem hlavně milovník přírody, cenných nemovitost, vášnivý zahrádkář a sběratel kovů.
Víme o tobě, že se velmi zajímáš o politiku. Co říkáš na současnou politickou situaci?
Ano to je pravda, politika mě zajímá, ale hlavně na Ukrajině. Poté, co jsem zdědil jisté nemovitosti, tak volbu ruského prezidenta sleduji s napětím.
Prý se dokonce znáš s ukrajinskym premiérem, co je na tom pravdy?  
Vím, kam míříš… A musím to zcela vyvrátit. V té obálce nebyly peníze a nebyl to premiér, ale ministr obrany Stěpan Poltorak, se kterým jsem večeřel. A nebyla to obchodní schůzka, ale zcela neformální setkání. Štěpán bydlí v podnájmu u mého strýčka Vazula, který zdědil nemovitost na Krymu po zesnulém strýčkovi Ipolymu. A to trestní oznámení pro obtěžování verejně činné osoby bylo úřady staženo pro nedostatek důkazů. Pro mě tedy uzavřena záležitost…

A jak se ti jinak daří? 

Jak s oblibou říkám, doba je zlá, proto už vyhlížím můj nejoblíbenější svátek, abych si připlepšil, a to MDŽ. Mezinárodní den železa vždy oslavím spanilou jízdou kárky po UH a snažím se ulovit co nejvíce kovů.

Co plánuješ na léto?

Původně jsem chtěl zapracovat na postavě do plavek, ale to nestíhám. Spíše to vidím, že budu opět připraven na tuhou zimu.

Chystáš se na nějaké festivaly?

Tak jako každý rok si určitě nenechám ujít ostravské Beats for Love. A letos mě také velmi láká i Nina Kravitz ve Svojšicich.

Bylo období, kdy jsi nechtěl hrát dnb, pouze Techno. Jaká je situace nyní?

Pravdou je, že jsem si potřeboval dát čas na nalezení svého soundu, výjimkou ale bylo lednové hraní v brněnském klubu Perpetuum. Tam jsem si hraní moc užil a rád se tam zase vrátím. Jinak jsem hrál pouze Techno, které mě nepřestane bavit nikdy. Nyní jsem už ale zase plný sil a energie hrát dnb jak jen to půjde.

Tvůj oblíbený dj, producent, klub? 

Dj Dave Clarke, producent Umek, klub Roxy v Praze.

Co chceš vzkázat lidem?

No hlavně začínajícím djům..Nenoste kontrolery na akci v igelitce z Lidlu. Vím, že si myslíte, že jste dobří, ale fakt to nevypadá cool.